Prezent na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka to szczególny dzień, w którym możesz uczcić wyjątkowego faceta w swoim życiu. To dzień, w którym możesz okazać wdzięczność za wszystkie małe rzeczy, które robi, aby Twoje życie było szczęśliwsze i bardziej radosne. To także dzień, w którym możesz dać mu do zrozumienia, jak bardzo Ci na nim zależy i jakie masz szczęście, że jesteś z nim w związku. Jednym z najlepszych sposobów na pokazanie swojemu chłopakowi, jak bardzo Ci zależy, jest podarowanie mu przemyślanego i wyjątkowego prezentu. Poduszka lub kubek ze słodką wiadomością to świetny sposób, by pokazać mu, jak bardzo go doceniasz. Jest to również praktyczny prezent, którego będzie mógł używać każdego dnia.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Poduszka i Kubek – Najlepsze miejsce jest w Twoich ramionach

39,00 
Kocha, lubi, szanuje… Wyraź swoje emocje za pomocą Poduszki i Kubka! Miłosne święta to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Uczucia

Magiczny kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

39,00 

Magiczny kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Po zalaniu swojej ulubionej kawy, herbaty ukaże się Twoje zdjęcie, które tutaj wgrasz! Totalna Magia!

Drewniana tabliczka z bonami

29,00 

Walentynki to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Spraw radość swojej drugiej połówce dzięki zabawnej i pomysłowej tabliczce!

Poduszka i kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

49,00 

Poduszka oraz kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Świecąca drewniana lampka z imionami

89,00 
Świecąca drewniana lampka z imionami Miłosne święta to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Uczucia wyrażone tego dnia mają szczególną moc.

Personalizowany zestaw dla zakochanych poduszka i kubek z zdjęciami

49,00 
🌟 Idealny Prezent Dla Waszej Miłości! 🌟 Czy szukasz wyjątkowego prezentu, który wyrazi wszystkie uczucia, jakie masz dla swojej drugiej

Poduszka z własnym zdjęciem oraz napisem

29,00 

Poduszka z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Puzzle z własnym zdjęciem oraz napisem

25,00 

Puzzle z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna pamiątka dla każdego. Pozwala ona cieszyć się wyjątkowymi wspomnieniami podczas układania.

Poduszka i Kubek – Najlepszy mąż na świecie

39,00 
Kocha, lubi, szanuje… Wyraź swoje emocje za pomocą FotoPoduszki i FotoKubka! 14 lutego to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Uczucia

Kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

25,00 

Kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Personalizowane świecące kolorowe Szkiełko Spotify z piosenką oraz zdjęciem

59,00 

Spraw radość swojej drugiej połówce dzięki lampce z Waszą piosenką i zdjęciem!

Poduszka i Kubek – Najlepszy dzień w moim życiu to ten w którym jesteś obok mnie

39,00 
Kocha, lubi, szanuje… Wyraź swoje emocje za pomocą FotoPoduszki i FotoKubka! 14 lutego to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Uczucia