Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Dziadków to święto obchodzone w Stanach Zjednoczonych w pierwszą niedzielę po Święcie Pracy. Jest to dzień, w którym dziadkowie mogą zostać docenieni za swoją miłość i wsparcie. Jest to również dzień, w którym dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi wnukami.

Jednym ze sposobów na pokazanie dziadkom, jak bardzo ich doceniasz, jest podarowanie im prezentu. Kubek lub poduszka ze specjalną wiadomością to przemyślany sposób, by dać im znać, jak bardzo ci na nich zależy. Innym sposobem na pokazanie dziadkom, jak bardzo ich doceniasz, jest spędzanie z nimi czasu. Zaplanuj specjalne zajęcie, które możecie wykonać razem, na przykład pójść na spacer lub zagrać w grę. Cokolwiek zrobisz, pamiętaj, żeby dać dziadkom znać, jak bardzo ich doceniasz!

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Personalizowany zegar na dzień babci i dziadka z napisem

39,00 
Personalizowany zegar na dzień babci i dziadka z napisem to wyjątkowy prezent, który z pewnością sprawi radość i wzruszenie obdarowanym.

Magiczny kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

39,00 

Magiczny kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Po zalaniu swojej ulubionej kawy, herbaty ukaże się Twoje zdjęcie, które tutaj wgrasz! Totalna Magia!

Poduszka i kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

49,00 

Poduszka oraz kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Poduszka i Kubek – Babciu coś Ci powiem w sekrecie, jesteś najlepszą Babcią na świecie!

39,00 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz przed Dniem Babci i Dziadka!

Poduszka z własnym zdjęciem oraz napisem

29,00 

Poduszka z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Puzzle z własnym zdjęciem oraz napisem

25,00 

Puzzle z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna pamiątka dla każdego. Pozwala ona cieszyć się wyjątkowymi wspomnieniami podczas układania.

Poduszka i Kubek – Dziadku coś Ci powiem w sekrecie, jesteś najlepszym Dziadkiem na świecie!

39,00 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz przed Dniem Babci i Dziadka!

Poduszka i Kubek – Jedni mają Super Bohaterów, a ja mam Super Babcię!

39,00 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz przed Dniem Babci i Dziadka!

Kubek z własnym zdjęciem oraz napisem

25,00 

Kubek z własnym zdjęciem to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat.

Poduszka i Kubek – Jedni mają Super Bohaterów, a ja mam Super Dziadka!

39,00 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz przed Dniem Babci i Dziadka!

FotoObraz na płótnie z własnym zdjęciem

49,00 119,00 

FotoObraz na płótnie to wysokiej jakości, piękna dekoracja dla każdego wnętrza. Pozwala ona uchwycić wyjątkowe wspomnienia na wiele lat. Jest to również ciekawy pomysł na prezent i alternatywa dla klasycznego zdjęcia w ramce.

Poduszka i Kubek – Bóg nie może być wszędzie, dlatego stworzył Babcię!

39,00 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz przed Dniem Babci i Dziadka!